A PARA TV İzle, A PARA TV Canlı TV İzle, Canlı TV İzle A PARA TV , A PARA Canlı Yayın izle, A PARA TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle, A PARA TV HD TV İzle, A PARA TV Canlı TV İzle Kesintisiz,


A Para TV


Televizyon çıktıktan sonra hızla tüm dünyaya yayılmıştır. Bir dönem tek kanal bulunan televizyonlarda artık yüzlerce kanalı bir arada görmek mümkündür. Kanal açmanın kolaylaşması ve insanların ilgi alanlarına hitap edecek kanalların gerekliliği sonucunda günümüzde 500 civarı Türk kanalı mevcut hale gelmiştir. Gün geçtikçe artan kanal sayısına önümüzdeki günlerde bir kanal daha eklenecektir. A Para adlı bu kanal test yayını ile kendini göstermiş ve normal yayına da yakında geçecektir.

A Para TV Kurucusu ve Açılış Tarihi

Tam Adı "Aktüel Para" olan kanal 17 Eylül 2018 tarihinde açılacağını duyurmuştur. Sahibi Çalık Holding olan kanal, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuştur. Böylece Turkuvaz Medya Grubu'nun kanal sayısında da artış olmuştur. Atv, A Haber, A Spor ve A News ile kardeş kanallardır.

A Para TV Yayın Türü

Nisan ayında açılan test yayında görüldüğü üzere kanalın amblemi A Haber, kanalının amblemine benzemektedir. Farkı ise kırmızı renkli olan arka planın A Para kanalında mavi renkte olmasıdır. Bir de haber yazısının yerinde para yazmaktadır. Ambleminin benzerliği A Para kanalının da haber ağırlıklı yayınlar yapacağını düşündürmektedir. Ancak kanalın yayın türünü ismi göstermektedir. Yani kanalın ismi A Para olduğu için ekonomi ağırlıklı yayınlar yapılacaktır. Yayın dili Türkçe olmakla birlikte, Kuzey Kıbrıs, Azerbaycan, ABD, Avrupa Birliği ve Kıbrıs Cumhuriyeti üzerinde de yayın yapacaktır.

A Para TV Frekans Bilgileri

Kanala erişim sağlanabilmesi için Türksat 4A uydusu üzerinden 11999 V 11666 3/4 frekans bilgilerini girmek yeterlidir. D-Smart kullanıcıları 52. kanalda, Digitürk kullanıcıları 43. kanalda, Kablo TV kullanıcıları 44. kanalda ve Turkcell TV+ kullanıcıları ise 48. kanalda A Para kanalına ulaşabilmektedirler. 17 Eylül 2018 itibari ile bu bilgiler üzerinden HD kalitesinde kanala erişim sağlanabilecektir.

A PARA TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı A PARA TV İzleme keyfini yaşayın.